Pradžia Kokybė Kontaktai Istorija

UAB „Estakada“
istorija

UAB „Estakada“ istorija prasidėjo 1949m., kada buvo įkurtas kelių statybos rajonas Nr. 1. Įmonė daugiausia statė tiltus ir tiesė kelius. 1988 metais dalis įmonės buvo atskirta ir įkurta Palemono tiltų gelžbetoninių konstrukcijų gamykla, vėliau įmonė buvo privatizuota ir 1995 m. Įsteigta UAB „Estakada“.

Esame apskaičiavę, kad apie 40% visų šiandien Lietuvoje esančių tiltų ir viadukų gelžbetonio konstrukcijų yra pagaminta mūsų įmonėje. Po privatizavimo įmonė išplėtė savo gaminių asortimentą. Šiandien „Estakada“ šiuolaikinė ir konkurencinga įmonė, joje dirba 40 žmonių, gamybos bazė užima 3 ha plotą.

Pagrindinė UAB „Estakada“ produkcija – gelžbetonio konstrukcijos tiltų ir viadukų statybai, gelžbetonio gaminiai kelių, vandens ūkio, melioracijos, mažųjų hidroelektrinių, žuvitakių statybai. Įmonė taip pat teikia gelžbetonio gaminius požeminėms automobilių aikštelėms, perėjoms ir tuneliams, kitus įvairios paskirties gelžbetonio gaminius, aukščiausių klasių betoną ir skiedinius. Bendradarbiaujame su kultūros paveldo puoselėtojais. Specialistai ypač gerai įvertino mūsų pagamintas sendinto ąžuolo spalvos ir faktūros gelžbetonio konstrukcijas Biržų pilies tiltui.

UAB „Estakada“ pagamino visus gelžbetonio gaminius M.K.Čiurlionio tiltui ir tilto prieigoms per Nemuną Kaune, įskaitant polius, atramas, sijas, dėžinio profilio blokus ir kitus gaminius. Taip pat pagaminta dauguma tiltų, viadukų, požeminių gyvūnų perėjų ir kitų konstrukcijų visam „Via Baltica“ keliui.

Neužmiršti ir geležinkeliai. Pagaminta daug gelžbetonio konstrukcijų geležinkelio keliui „Rail Baltica“, įskaitant unikalų tiltą iš vieno gaminio per Pilvės upelį, kurio svoris 65 tonos.

Daug dėmesio skiriame ir gimtajam Kaunui, be M.K. Čiurlionio tilto pagaminti gaminiai Jiesios tiltui, Vileišio (Vilijampolė), Č. Radzinausko (Lampėdžių), Varnių tiltų, pietrytinioaplinkelio rekonstrukcijoje.

UAB „Estakada“ gaminių yra kiekviename Lietuvos regione ir rajone.